Helaas, deze vacature is niet actief.

Gastheer/Gastvrouw Ridderkerk

Basic-Fit wil iedereen een optimale fitnessbeleving bieden. Daar hoort een positief ingesteld aanspreekpunt op de werkvloer bij. We zijn dan ook op zoek naar een flexibel inzetbare Gastheer/Gastvrouw.

Beschrijving

Zo ziet jouw opdracht eruit

Als Gastheer of Gastvrouw ben jij het aanspreekpunt voor onze clubleden. Het gezicht van de club: je verricht receptiediensten, helpt onze leden met inschrijvingen, vindt het leuk om op enthousiaste wijze onze producten en diensten over te brengen op onze leden en houdt de club goed schoon. Dit doe je allemaal met een gezonde hoeveelheid positieve energie, maar vraagt ook om een hands-on mentaliteit en groot verantwoordelijkheidsgevoel aangezien je vaak zelfstandig te werk gaat. Iedereen met veel plezier naar de club laten terugkomen, daar doe je het voor!

Wij vragen

·         Flexibele inzetbaarheid: dat je de ochtend,-avond-en weekenddiensten beschikbaar bent;
·         Klantgerichtheid: dat je te allen tijde klantvriendelijk kunt zijn;
·         Aanpassingsvermogen: dat je goed met veranderingen kunt omgaan;
·         Commercieel vermogen: dat je te allen tijde enthousiast de producten en diensten van
·         Basic-Fit kunt overbrengen op leden, en deze kunt en wil verkopen;
·         Lef: Je kunt en durft alleen te werken;
·         Hands-on mentaliteit: je weet jezelf altijd te motiveren en ziet het werk liggen;
·         Affiniteit met Sport en Fitness;
·         Representativiteit en veel energie.

Onze belofte

Wie als Gastheer of Gastvrouw voor Basic-Fit gaat werken start met een uurloon van € 9,80 bruto per uur (22 jaar en ouder). Verder kom je in een  sportieve werkomgeving terecht met leuke collega's. Dankzij onze management- en verkooptrainingen heb je ook nog goede carrièremogelijkheden, bijvoorbeeld om door te groeien tot Teamleider. Bovendien heerst er een prettige werksfeer waarin je al je fitnesspassie kwijt kunt. Je krijgt een sportpas, zodat je altijd op jouw club kunt sporten. Uiteindelijk heb je zelf net zoveel plezier als de leden die naar de club komen!

Solliciteer op deze vacature

Is dit op jouw hartelijke lijf geschreven? Solliciteer! En wie weet ben jij straks de nieuwe Gastheer/Gastvrouw  van Basic-Fit!

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Ridderkerk
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Ridderkerk | Recreatief / Sport / Toerisme | Receptionist(e) / Telefonist(e) | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.