Medewerkers Bediening in Wolvega Heerenveen

... Voor ons restaurant zijn wij op zoek naar enthousiaste, ervaren en gemotiveerde collega's die ons team willen komen versterken. Van der Valk Hotel Wolvega-Heerenveen is een viersterrenhotel met 105 kamers. Naast...

Beschrijving

Functieomschrijving

Voor ons restaurant zijn wij op zoek naar enthousiaste, ervaren en gemotiveerde collega's die ons team willen komen versterken.
Van der Valk Hotel Wolvega-Heerenveen is een viersterrenhotel met 105 kamers. Naast de kamers hebben we een  à la carte restaurant met 300 zitplaatsen en een sfeervolle bar, 8 banqueting zalen die gebruikt worden voor vergaderingen, diners en bruiloften.

Je dagelijkse werkzaamheden zullen bestaan uit het bedienen van gasten in het restaurant, bar, lounge en de zalen. Hiertoe behoort onder andere het opnemen van bestellingen en geven van informatie en het doorgeven van bestellingen aan keuken of buffet. Zo nodig het zelf klaar maken van eenvoudige bestellingen, het aanvoeren en serveren van bestellingen, het opmaken van een rekening, afrekenen met gasten en het afruimen van tafels. Tevens verricht je voorbereidende werkzaamheden met betrekking tot het ontbijt, de lunch en het diner en assisteer je bij de op- en afbouw van en bedienen tijdens recepties, partijen, vergaderingen etc. 

Profiel:
Gemotiveerd, representatief en gastgericht;

Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal;

Je beheerst de Engelse taal redelijk tot goed;

Flexibele inzetbaarheid (dag, avond, weekend en feestdagen);-

Sociaalvaardig, servicegericht, attent, gemotiveerd en betrokken bij zowel gast als organisatie       
                   

Wij bieden je een werkomgeving in een jong team en een plezierige werksfeer.

Salariëring conform de horeca-CAO, passend bij de functie en ervaring.

Herken jij jezelf in bovenstaand profiel?

Solliciteer via onderstaande link of stuur je sollicitatiebrief met CV naar jobs


Hotel Wolvega-Heerenveen
T.a.v. H.F. Matser
Atalanta 10
8472 CA Wolvega

 

Regio
Friesland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Overig
Werkervaring
1 tot 2 jaar

Extra informatie

Plaats
Wolvega Heerenveen
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
02-01-2019

Drenthe | Horeca / Catering | Parttime (overdag)

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.